اخبار | آنونس | دوره‌ی اول

مراسم اختتامیه اولین دوره «جایزه داستان تهران» روز چهارشنبه ۳ دی ساعت ۱۸ در سالن اصلی برج میلاد برگزار می‌شود و کمتر از چهار روز به اعلام اسامی برندگان جوایز بزرگ این جشنواره ادبی باقی مانده است.

اولین دوره «جایزه داستان تهران» به همت ماهنامه داستان همشهری از ابتدای تیرماه سال جاری آغاز شد و تا پایان مهرماه ۱۳۲۶ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال گردید.

از این تعداد ۴۰ اثر به مرحله دوم راه پیدا کردند که برای دریافت ۱۲ جایزه اصلی و جنبی باهم رقابت خواهند کرد. جوایز اصلی این جشنواره به ترتیب عبارتند از ۷۰ میلیون، ۵۰ میلیون و ۳۰ میلیون ریال برای سه داستان کوتاه برگزیده و تقدیر از هفت اثر برتر هر یک به مبلغ ۱۰ میلیون ریال. جوایز جنبی به ترتیب ۵۰ میلیون و ۱۰ میلیون ریال هستند که توسط سازمان حمل و نقل و برج میلاد به داستان‌هایی در این حوزه‌ها اهدا می‌شوند.

تقدیر از نویسندگان پیش کسوت داستان نویسی شهری و اجرای موسیقی با صدای خواننده مطرح کشور علیرضا قربانی از دیگر برنامه های مراسم اختتامیه اولین دوره «جایزه داستان تهران» خواهد بود. شرکت در این مراسم برای عموم علاقمندان آزاد است.

این‌جا هستید: داستان » داستان تهران » اخبار » آنونس » دوره‌ی اول » شمارش معکوس برای اعلام اسامی برندگان جایزه داستان تهران
« مطلب قبلی:
مطلب بعدی: »

۵ دیدگاه در پاسخ به «شمارش معکوس برای اعلام اسامی برندگان جایزه داستان تهران»

 1. سمیه نجاتی سرشت -

  سلام
  خیلی هم عالی
  من فقط یه سوال داشتم خیلی ها از شهرستان در این جایره شرکت کرده اند. اطلاع رسانی به اونها هم به همین روش هست یا خیر؟ یعنی اگر برندگان شهرستانی داشته باشید قبلا بهشون اطلاع میدید دیگه

 2. مراد -

  با سلام و خسته نباشید
  نام برنده های نهایی را قبل از سوم دی در وبسایت نمی نویسید؟ لطفا زمان دقیق اعلام اسامی را بنویسید.

  1. داستان -

   سلام
   سپاسگزاریم. اسامی طی آیین اختتامیه‌ای که روز چهارشنبه ۳ دی‌ماه در سالن اصلی برج میلاد برگزار می‌شود، اعلام خواهد شد. شرکت در این برنامه برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

نظر شما

(لازم)